Za co będziesz odpowiedzialny?

Poszukujemy React.js developera z minimum 2-letnim komercyjnym doświadczeniem (warunek konieczny) w tworzeniu warstwy front-end aplikacji opartych o framework React.js. Pracujemy w doświadczonym zespole, przy ciekawych i często rotujących projektach dla startupów z kraju i zagranicy.

TWOJE ZADANIA

  • Tworzenie warstwy front-end aplikacji opartych o React.js,

  • Estymacja i wycena zadań wykonywanych w ramach projektu,

  • Bezpośrednia współpraca z UX Designerem, Project Managera i zespołem po stronie klienta.

  • TypeScript + JavaScript ES6+

  • React + Next.js/Gatsby

  • Redux

  • Material UI

  • CSS-in-JS

MILE WIDZIANE

  • React Hook Form

  • React Query

  • Redux Toolkit

  • React Testing Library + Jest + Cypress

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie 10.000 - 15.000 PLN + VAT (7.000 - 10.000 UoP),

  • ESOP (akcjonariat pracowniczy) - możliwość objęcia udziałów w spółce i realnego wpływu na jej dalszy rozwój,

  • elastyczne godziny pracy,

  • 20 dni płatnego urlopu,

  • budżet szkoleniowy,

  • możliwość udziału w ciekawych projektach dla branży startup,

  • realny wpływ na końcowy efekt produktów tworzonych dla kluczowych Klientów.

O nas

Jesteśmy polskim software housem założonym w 2019 r. Specjalizujemy się w projektach aplikacji web dla start-upów. Stawiamy na proste i partnerskie zasady współpracy, którym kierujemy się w kontaktach z pracownikami i klientami.

Poznaj nas bliżej
  • UOP:

    7000 - 15000

    brutto

  • Doświadczenie:

    MID

  • Pełny etat

  • W pełni zdalnie

Powiązane oferty pracy

W pełni zdalnie

Doświadczenie:

MID

UOP:

8000 - 14000 PLN

brutto

B2B:

13000 - 20000 PLN

netto +VAT

Pokaż wszystkie oferty