Za co będziesz odpowiedzialny?

Poszukujemy doświadczonego Project Managera, który będzie odpowiadał za zarządzanie procesami wytwarzania oprogramowania dla klientów naszego software house. Będziesz ściśle współpracować z zespołem projektowym zapewniając najwyższy poziom realizacji projektów.

TWOJE ZADANIA

  • Zarządzanie projektami IT, w tym planowanie, raportowanie, zarządzanie ryzykiem i zasobami,

  • Ścisła współpraca z osobami zarządzającymi projektem po stronie klienta i osobami zaangażowanymi in-house,

  • Implementacja najlepszych praktyk wspierających procesy projektowe.

MILE WIDZIANE

  • Co najmniej roczne doświadczenie w branży eCommerce lub IT

  • Zaawansowana wiedza na temat technologii oraz metod zwinnych Agile, a także doskonała orientacja w systemie Jira,

  • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie,

  • Doświadczenie w interakcjach z klientami i zbieraniu wymagań biznesowych/projektowych,

  • Biegła komunikacja w języku angielskim.

TECH STACK

Co oferujemy?

  • Indywidualny budżet rozwojowy na szkolenia, kursy, konferencje,

  • Czas na rozwój osobisty i dzielenie się wiedzą,

  • Spotkania F2F z liderem, skupione na Twoich potrzebach i celach,

  • Jasną ścieżkę kariery.

O nas

Jesteśmy polskim software housem założonym w 2019 r. Specjalizujemy się w projektach aplikacji web dla start-upów. Stawiamy na proste i partnerskie zasady współpracy, którym kierujemy się w kontaktach z pracownikami i klientami.

Poznaj nas bliżej
  • B2B:

    7000 - 10000

    netto +VAT

  • Doświadczenie:

    MID

  • Pełny etat

  • Częściowo zdalnie:

    Warszawa

Powiązane oferty pracy

W pełni zdalnie

Doświadczenie:

MID

UOP:

8000 - 14000 PLN

brutto

B2B:

13000 - 20000 PLN

netto +VAT

Częściowo zdalnie

SENIOR

B2B:

15000 - 25000 PLN

netto +VAT

MID

UOP:

3000 - 6000 PLN

brutto

Pokaż wszystkie oferty