PRACA w BORING OWL

Specjalista ds. sprzedaży usług IT na rynkach zagranicznych

0,5-1 etat
80% zdalnie
0,5-1 etat
80%-100% zdalnie

Nasz software house to kilkuosobowy zespół wyspecjalizowany w projektach dedykowanego oprogramowania opartego o technologie React.js i Django. Obecnie w związku planami ekspansji na rynki zagraniczne (USA, Niemcy, Skandynawia) poszukujemy osoby, która zajmie się pozyskiwaniem nowych klientów w tych lokalizacjach.

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • obsługa sprzedaży usług IT w języku angielskim (mail, telefon, portale branżowe),
  • nawiązywanie trwałych relacji biznesowych z zagranicznymi kontrahentami,
  • planowanie, realizowanie i rozwój sprzedaży zgodnie z założonym budżetem i strategią,
  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy,
  • stała współpraca z Project Managerem i raportowanie wyników.

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodny kontakt z klientami z zagranicy,
  • doświadczenie w sprzedaży usług na rynkach zagranicznych – warunek konieczny (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży usług IT),
  • umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami,
  • skuteczność w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacjach.

OFERUJEMY:

  • pracę zdalną lub stacjonarną w biurze w Warszawie,
  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowę o pracę, umowę zlecenie lub b2b w wymiarze pełnego lub niepełnego etatu,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • wysokie prowizje sprzedażowe,
  • przejrzyste warunki współpracy i pracę w niewielkim, zgranym zespole specjalistów.
Lub napisz do nas na LinkedIn

Boring Owl

Tomek

Mateusz