kontakt
Software house
Kariera
Senior Product Designer

Poszukujemy Senior Product Designera z kilkuletnim doświadczeniem w tworzeniu i wycenie aplikacji web/mobile. Pracujemy głównie nad wersjami MVP projektów, które następnie rozwijamy w oparciu o dane od użytkowników.

CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA: SENIOR PRODUCT DESIGNER

Główne zadania:

  • Prowadzenie warsztatów dla klientów - analiza biznesowa projektów i tworzenie makiet niskiego stopnia szczegółowości,
  • Określenie kosztów wykonania projektu, głównie dotyczących warstwy front-end aplikacji,
  • Tworzenie prototypów UXUI wysokiego stopnia szczegółowości w aplikacji Figma,
  • Współpraca przy wdrożeniu produktu z grafikami, programistami i zespołem klienta.

STACK:

  • Figma, Invision , Zeplin
  • Znajomość bibliotek UI/UX używanych w React.js

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość innych narzędzi do tworzenia interfejsów: AdobeXD, Sketch.
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • Doświadczenie jako UX Researcher,
  • Znajomość SEO i generowania ruchu na stronach internetowych.

SZCZEGÓŁY ZATRUDNIENIA:

  • Zarobki 9000 - 12000 PLN brutto - w zależności od zaangażowania czasowego, formy zatrudnienia i doświadczenia,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, monitor itd.
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Partnerską atmosferę pracy i ciekawe realizacje głównie dla startupów.

9000 - 12000 PLN + VAT
Warszawa
Oferta nieaktywna