kontakt

Product Designer (mid)

Lokalizacja pracy: Warszawa

Realizacja projeków: In house

Boring Owl

UOP: 6000 - 10000 PLN

O nas

Jesteśmy polskim software housem założonym w 2019 r. Specjalizujemy się w szytych na miarę projektach MVP aplikacji web dla start-upów i tradycyjnych firm różnej wielkości. Stawiamy na proste i partnerskie zasady współpracy, którym kierujemy się w kontaktach z pracownikami i klientami.

Opis stanowiska

Poszukujemy Product Designera z kilkuletnim doświadczeniem w tworzeniu i wycenie aplikacji web/mobile.

Główne zadania

  • Prowadzenie warsztatów dla klientów - analiza biznesowa projektów i tworzenie makiet niskiego stopnia szczegółowości,
  • Określenie kosztów wykonania projektu, głównie dotyczących warstwy front-end aplikacji,
  • Tworzenie prototypów UXUI wysokiego stopnia szczegółowości w aplikacji Figma,
  • Współpraca przy wdrożeniu produktu z grafikami, programistami i zespołem klienta.

Nasze wymagania

  • Figma, AdobeXD, Miro,
  • Znajomość bibliotek UI/UX używanych w React.js

Mile widziane

  • Znajomość innych narzędzi do tworzenia interfejsów: Sketch, Zeplin itp.
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • Doświadczenie jako UX Researcher,
  • Znajomość SEO i generowania ruchu na stronach internetowych

Co oferujemy

  • Zarobki 6000 - 10000 PLN brutto - w zależności od zaangażowania czasowego, formy zatrudnienia i doświadczenia,
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, monitor itd.
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Partnerską atmosferę pracy i ciekawe realizacje głównie dla startupów.

Doświadczenie: mid

Pełny etat

Warszawa