kontakt

React.js developer (mid)

Lokalizacja pracy: W pełni zdalnie

Realizacja projeków: In house

Boring Owl

UOP: 7000 - 15000 PLN

O nas

Jesteśmy polskim software housem założonym w 2019 r. Specjalizujemy się w szytych na miarę projektach MVP aplikacji web dla start-upów i tradycyjnych firm różnej wielkości. Stawiamy na proste i partnerskie zasady współpracy, którym kierujemy się w kontaktach z pracownikami i klientami.

Opis stanowiska

Poszukujemy React.js developera z minimum 2-letnim komercyjnym doświadczeniem (warunek konieczny) w tworzeniu warstwy front-end aplikacji opartych o framework React.js. Pracujemy w doświadczonym zespole, przy ciekawych i często rotujących projektach dla startupów z kraju i zagranicy.

Główne zadania

  • Tworzenie warstwy front-end aplikacji opartych o React.js,
  • Estymacja i wycena zadań wykonywanych w ramach projektu,
  • Bezpośrednia współpraca z UX Designerem, Project Managera i zespołem po stronie klienta.

Nasze wymagania

  • TypeScript + JavaScript ES6+
  • React + Next.js/Gatsby
  • Redux
  • Material UI
  • CSS-in-JS

Mile widziane

  • React Hook Form
  • React Query
  • Redux Toolkit
  • React Testing Library + Jest + Cypress

Co oferujemy

  • wynagrodzenie 10.000 - 15.000 PLN + VAT (7.000 - 10.000 UoP),
  • ESOP (akcjonariat pracowniczy) - możliwość objęcia udziałów w spółce i realnego wpływu na jej dalszy rozwój,
  • elastyczne godziny pracy,
  • 20 dni płatnego urlopu,
  • budżet szkoleniowy,
  • możliwość udziału w ciekawych projektach dla branży startup,
  • realny wpływ na końcowy efekt produktów tworzonych dla kluczowych Klientów.

Doświadczenie: mid

Pełny etat

W pełni zdalnie